Jdi na obsah Jdi na menu
 


Z tisku

Příspěvky

Zlínský deník, sobota 20.9.,strana3.

20. 9. 2014

| Rubrika: Z tisku

 Ve Zlíně byla podepsána Aliance voda Zlínu

Ve Zlíně byla podepsána Aliance voda Zlínu Autor: DENÍK/Lukáš Fabián

dnes 07:58

Zlín – „My, níže podepsaní představitelé politických stran a hnutí ve Zlíně, tímto deklarujeme, že přistupujeme do Aliance voda Zlínu, abychom spolupracovali na dosažení nižší ceny vodného a stočného pro obyvatele a podniky Zlínska a trvale udržitelného rozvoje vodohospodářské infrastruktury."

FOTOGALERIE

 

Tak toto společné prohlášení podepsali včera ve Zlíně lídři čtyř politických stran a uskupení. Pod něj se podepsal Václav Tomášek z Nezávislých za otevřený a prosperující Zlín. Za hnutí Otevřená radnice a sdružení nezávislých kandidátů Jižní Svahy Zlín se podepsal Pavel Sekula. Za Stranu Práv Občanů se připojil Lubomír Nečas a konečně čtvrtým „do party" je lídr Strany svobodných občanů Jiří Procházka.

„Občanům by ani možná tolik nevadila cena za vodu, kdyby měli jistotu, že se tyto peníze investují do oprav a do budoucnosti. Bohužel to se neděje a zisk se vyvádí pryč," konstatoval Lubomír Nečas. Podle Pavla Sekuly snad nemůže být možné, aby za současnou situaci mohla jen nějaká jedna osoba.

Rád bych věděl, zda se nejedná o nějaký organizovaný komplot," položil si řečnickou otázku Sekula.

„Řada měst čeká, jak to dopadne ve Zlíně a čekají na precedent. Že od Veolie utekla i Paříž a Berlín, také o něčem svědčí," připomněl Václav Tomášek.

„Máme společný zájem vytvořit širokou koalici měst a obcí, které budou spolupracovat v zájmu spotřebitelů," doplnil Jiří Procházka. (fab)

Autor: Lukáš Fabián

http://zlinsky.denik.cz/zpravy_region/ve-zline-byla-podepsana-aliance-voda-zlinu-20140920.html

 

Náš Zlín 9/2014

19. 9. 2014

| Rubrika: Z tisku

 dejte-jiznim-svahum-sanci-nas-zlin.jpg